sobota, 8. avgust 2015

Klarinetist

Naročnica je želela knjigico za klarinetistovih 50 let v zeleno rjavi barvi, z imenom. In je nastala.

Prijavljam jo na
 Ne pozabite: za bonbonček pustite komentar v objavi od ponedeljka, 3.8. do 21.8. zvečer.

Pozdrav. Zvonka

torek, 4. avgust 2015

Bonbonček

Včeraj sem vam na koncu objave obljubila, da bom danes prilepila sliko bonbončka in obljubo je treba držati. Takole, bonbonček vsebuje sizzixovo rezalno šablono vrtnica, Rayherjeve štampiljke,
obojestranski lepilni trak in moder trak z belimi pikami. Srečni izžrebanki bom dodala še eno od včeraj objavljenih sivkinih butaric, zeleno ali vijolično, po njeni izbiri.
Ne pozabite: za bonbonček pustite komentar v prejšnji objavi.

bonbonček ob prvem letu bloga

Ker se mi danes ne ljubi objavljati izdelka, vam prilepim fotografiji naših dveh mačkonov.


muca Bučka











maček Maks



Lep pozdrav. Zvonka

ponedeljek, 3. avgust 2015

Sivka in bleščeče + bonbonček

No, pa mi je uspelo. Po enem mesecu pavze od ustvarjanja sem spet zalaufala. Uf, kako paše.  Naročnica jo je za slavljenko želela imeti v stilu sivke, na Craft-alnici pa želijo v 139. izzivu videti bleščeče. Tako sem oboje združila in je nastala spet ena knjigica. 










Upam, da se na zadnjih dveh fotografijah vidi kaj vse se blešči (napis sreča, oba metulja, številka 50 in napis vse najboljše). Barve pa kot vedno pri vijolični, spet niso tiste prave. Se opravičujem, toda ne znam drugače fotografirati.


Izzivi:

Zaradi operacije roke sem na žalost letos tudi zamudila izdelavo sivkinih butaric. Ujela sem  ravno toliko sivke, ki še ni preveč odcvetela, da mi je uspelo izdelati samo dve. Nista pa tako zelo lepi, ker v roki še ni bilo dovolj moči.






Pa še vesela novica. 21. avgusta bo minilo eno leto mojega bloga. Zato sem vam pripravila bonbonček, katerega sliko bom pripela v naslednji objavi. Vse kar morate storiti je, da pustite komentar pod to objavo do petka, 21.8. zvečer. Seveda se lahko tudi prijavite med spremljevalce, če to še niste, ni pa pogoj. Ker bom 21. še na dopustu, bom bonbonček izžrebala v ponedeljek, 24.8.

Lep sončen pozdrav do naslednjič. Zvonka

petek, 31. julij 2015

2 x 30 = 60

Danes pa malo matematike. Saj ne, hecam se. Objavljam pa tri tematske voščilnice. Dve sta narejeni za 30 let, ena pa za 60. Mislim, da ni potrebno posebej razlagati kaj slavljence najbolj veseli.


Zadnjo prijavljam k Najlepšemu paru -  galerija meseca julija (male številke).


Lepo bodite in lep vikend vam želim. Zvonka


sreda, 29. julij 2015

Predpasnik za Nušo

Nuša se zelo rada suče po kuhinji, še posebno pa ji je v veliko veselje peka slaščic. Zato je ob njenem okroglem jubileju nastala voščilnica v tem stilu. Seveda pa je bilo to še v času češenj. Saj veste, da objavljam za nazaj. Ampak samo še malo, pa bom spet začela ustvarjati. Juhuuu!





Izzivi:

 Pozdrav do naslednjič. Zvonka 

četrtek, 23. julij 2015

Penzija

Tudi ta easel voščilnica je nastala že v sredini  junija. Naročnica je želela voščilnico za odhod sodelavke v penzijo, na kateri mora biti gorenjska narodna noša. In ker k narodni noši kot rože pašejo edino nageljčki, jaz pa jih v svoji ne ravno skromni zbirki razno raznih rož nisem imela, je bilo treba na lov za njimi. Na srečo sem jih  hitro našla tu, da sem lahko pravočasno dokončala naročilo. Izdelati sem morala še škatlico, ker so bili nageljčki preveliki za v kuverto.


Upam, da se ne kuhate prehudo v tej vročini. Baje bo kmalu bolje.
Pozdrav. Zvonka

torek, 21. julij 2015

Papirni koščki 2

Sem se skoraj zadnji hip spomnila, da imam še eno voščilnico narejeno, ki je primerna za tokratni izziv na Craft-alnici na temo paper piecing. In to je odtis štampiljke all stark. Ozadje sem naredila  s Tinino šablono in distress blazinico faded jeans. Imela pa sem malo preveč namočeno, zato so pike malenkost razmazane, pa nič zato. Dodala sem samo še napis z isto blazinico, nekaj različnih zakovic  in voščilnica za oboževalca unikatnih all stark je pripravljena.


Prijavljam jo na Craft-alnico (paper piecing), v Tinino galerijo meseca julija (plastična šablona sneg) in k Marini na rojstni dan (distress blazinica, zakovice, rezalna šablona oval).

Pokažem vam pa še kako lepo barvno skalo vseh do sedaj izdanih distressov imam. Naredila in podarila mi jo je Marjeta. Je zelo uporabna in pride zelo prav. Marjeta še tu hvala.


Tako, zdaj moram končati, da še ujamem izziv Craft- alnice.
Lepo bodite, lahko noč. Zvonka