nedelja, 13. november 2016

Domača naloga 2

Tako zelo sem hitela delati drugo domačo nalogo (ker sem že v zaostanku), da sem naredila voščilnico z napako. Premišljevala sem katero šablono naj uporabim za bleščice, pa mi je pod roko prišla šablona obrobljen cvet, super je za izdelavo bleščic. Do tu vse v redu in prav. Potem pa sem v veliki želji, da uporabim tudi nov Tinin napis vesele praznike, le tega seveda tudi izrezala na voščilnici in tako imam cvet z napisom vesele praznike. Pa me je prijateljica potolažila, da je to sigurno ledena roža.
Pa sem potem vseeno naredila popravo domače naloge. In ugotovila, da bleščice niso zame.


Domačo nalogo oddajam v Tinino omaro male šole prazničnega ustvarjanja in še v Galerijo meseca novembra.

Lep začetek novega delovnega tedna vam želim.  Zvonka

nedelja, 6. november 2016

Škatlica v modrem

Za 18 letnega fanta sem dobila naročilo za škatlico presenečenja. Obožuje harmoniko.


Ker je ravno v modri barvi, jo prijavljam na izziv Ustvarjalnega dotika - MODRO. Iz njihove trgovine je štampiljka z verzom (ni več na zalogi), srebrn papir in bela blazinica, s katero sem senčila podkev.

Kljub dežju vam želim lepo nedeljo.  Zvonka

petek, 4. november 2016

Pozitiv+negativ 2

Še v drugo sem se lotila 162. izziva CRAFT-alnice - pozitiv+negativ. Tinino smrečico imam zadnje čase precej v uporabi (nisem vam še vsega pokazala) in tako sem se odločila, da jo uporabim tudi pri tem izzivu.



Lepim ju tudi k Tini v Galerijo meseca novembra (okrasimo smrečico, romantični okvirji).

Lep vikend vam želim.  Zvonka

sreda, 2. november 2016

Domača naloga 1

Letošnjo Tinino praznično malo šolo ustvarjanja sem si dobro pogledala, na žalost pa ideje ni in ni bilo. Paus papir skoraj nikoli ne uporabljam in ga niti ne znam. Potem pa klik in glej ga šment, voščilnice so skoraj same nastajale pod mojimi rokami. Kako mi je uspelo narediti domačo nalogo, pa boste presodile ve in seveda učiteljica Tina. Zdaj se grem pa spopasti z naslednjo domačo nalogo, da ne bom preveč v zaostanku.



Prijavljam jih tudi k Tini v Galerijo meseca novembra (jelenček s sanmi, srčna snežinka 2smreki s šivi, plastična šablona sneg).

Lepo bodite.  Zvonka

torek, 1. november 2016

Pozitiv + negativ

Pri CRAFT-alnici so dekleta oz. Andreja za 172. izziv izbrale temo POZITIV+NEGATIV.

Takole so zapisale: Izdelajte 2 preprosti voščilnici. Na eni uporabite pozitiv, to je izrez iz rezalne šablone, na drugi pa negativ, torej ostanek. Uporabite konkretno šablono z motivom, saj samo razni napisi tokrat ne štejejo.

Izziv  se mi je zdel zanimiv in hkrati kar zahteven,  zato sem se v njihovi spremni besedi ¨obesila¨ predvsem na besedo preprosti in prav zares izdelala dve preprosti voščilnici.
Iz papirja pobarvanega z distressi sem izrezala motiv in napis in ju nalepila na drug papir.


Zaradi Tininega napisa Čestitke, voščilnico prijavljam v Galerijo meseca novembra.

Lep pozdrav.  Zvonka 

petek, 28. oktober 2016

Zahvalne čokoladnice

Bivša sodelavka mi je naročila štiri čokoladnice, ki jih je izročila v zahvalo štirim fejst puncam.


 Lepim jih k Tini v Galerijo meseca oktobra (Abeceda male in velike črke, pentlja, hvala).

Pozdrav do naslednjič.  Zvonka

ponedeljek, 24. oktober 2016

Roza voščilnice za rožnati oktober

Kot vsako leto, tudi letos z veseljem sodelujem v izzivu CRAFT-alnice, ki se pridružuje akcijam pri EUROPA DONNA in za njih izdelujemo voščilnice za dobrodelni namen.
Tokrat izdelujemo novoletne voščilnice v pretežno roza barvi. Včeraj mi jih je uspelo izdelati šest.




Tako vseh šest voščilnic prijavljam na 171. izziv CRAFT-alnice  - roza novoletne voščilnice.
Prve tri smrečice pa prijavljam k Tini v Galerijo meseca oktobra (okrasimo smrečico, romantični okvirji). 

Pozdrav.  Zvonka