Današnja voščilnica je nastala za sodelavko, ki je pri nas nadomeščala in zdaj odhaja drugam. Rada pije kavo in ker je tudi darilo ob njenem odhodu povezano s kavo, se mi je zdelo zelo primerno, da je tudi na voščilnici. Hkrati sem se ob izdelavi spomnila izziva pri The male room, kjer je tema čez rob - off the edge, skico pa sem si sposodila pri Freshly made sketches.
Lepo bodite in lep pozdrav. Zvonka





