Prejšnji mesec sem za sodelavko izdelala tresočo voščilnico z jagodami. Dodala sem še sivkino butarico. Letos sem jih spet nekaj naredila. Mi jih je lepo delati, le čas si je treba vzeti.
Voščilnico prijavljam na mesečni izziv na fb - papirčkarice, kjer je tema tresočka.
















