Tak je naslov
117. izziva Craft-alnice in jaz lovim prav zadnje minute, da ga še ulovim, zato bo danes moja objava čisto kratka.
Odtisek sem imela že precej časa doma in je čakal, da pride na vrsto in dočakal, je pa prav simpatična tale deklica na mušnici. Pobarvan je z distressi, z njimi sem tudi senčila ozadje, dodala trak in krogec s številko, ki pa se še lahko zamenja. Papir za ozadje je iz zaloge.
Jutri se spet beremo, lep pozdrav.