Sodelavka je rekla, da nečak kar naprej ponavlja goga, goga (žoga). In padla je ideja, da za rojstni dan dobi voščilnico žogo. Pa sta nastali dve žogi.
Malo ročnega rezanja, 2 slončka za dve leti, ime in številka prevlečeni z glossy accents. Samo ne vem zakaj mi je potegnilo malo na rumeno. Mogoče zato, ker je že precej star??!
Drugo pa prijavljam na Marinin blog hop in sicer k Tamari.
Uporabila sem štampiljko iz seta Čudovito praznovanje.
nedelja, 30. november 2014
sreda, 26. november 2014
Čas je za svečke
Adventni čas je čas takih in drugačnih svečk, pa naj bodo male, velike, dišeče ali ne, oglate, okrogle, čajne...v vseh barvah jih že lahko dobimo.Že nekaj časa sem se poigravala kaj bi letos izdelala za drobno pozornost med prazniki. Lansko leto so bile to čajne vrečke za 2 ali 4 čaje in škatlice s 4 svečkami, letos pa svečke v malo drugačni obliki. Tu sta prva dva primera, seveda bodo še nastajale.
Drugo prijavljam na
Pozdravček do naslednjič.
Drugo prijavljam na
- cutecardthursday - ch. 348 - stars
- fabnfunky - ch. 239 - anything with die cuts
- thestampingchef - ch. 57 - anything goes
- avenue613 - ch. 99 - anything goes
Pozdravček do naslednjič.
ponedeljek, 24. november 2014
Razstava adventnih venčkov
Več fotografij si lahko pogledate na mojem albumu.
nedelja, 23. november 2014
Dvojna kuverta
Znanka me je prosila, če lahko nekaj naredim za prijateljico, ki praznuje Abrahama in bi ji poklonili denar. Rada ima mačke, doma jih ima kar nekaj, z možem pa se ukvarjata tudi s čebelarstvom. Naj bo nekaj v tem stilu. Tako je nastala dvojna kuverta, ki se odpre na obeh straneh. Na eni strani je voščilnica z voščilom, na drugi strani je lahko denar ali darilni bon. Do sedaj sem jih v nekaj letih izdelala že lepo število, zato je šla izdelava kar hitro. Naročnica je bila zelo zadovoljna in s tem tudi jaz.
Prijavljam jo na:
- najlepši-par - galerija november
- avenue613 - ch.# 99 - anything goes
- thestampingchef - ch.#56 - anything goes
- fabnfunkychallenges - birthday-celebrations-week-2
četrtek, 20. november 2014
Rodila se je deklica
In novorojenčica si zasluži škatlo presenečenja - explosion box v roza barvi. Papir na zunanjih stranicah je že sam po sebi dovolj bogat in še sveti se, zato ga nisem dodatno okraševala. Znotraj pa nekaj teh luštnih dojenčkastih izrezov, malo rožic, lepa misel, prostorček za voščilo in na sredini trakec pod katerega lahko zataknemo evrčke ali pa kaj drugega. Pa je škatlica narejena in gre lahko k novi lastnici.
Prijavljam jo na:
- craft-alnica - izziv121-fantek ali punčka
- najlepsi-par - galerija november
- abc-challenge - x is for xtra special
- thestampingchef - challenge 56 - anything goes
- avenue613 - challenge 98 - anything goes
torek, 18. november 2014
Za dojenčke
Bivša sodelavka je sklekljala te copatke in me prosila, če ji izdelam voščilnice za novorojenčke.
Seveda, zakaj pa ne.
Zadnjo prijavljam v Craft-alnico, kjer želijo nekaj za fantka ali punčko in na Mavelu, kjer Marina želi, da prevladuje bela barva. Pri njej sem kupila štampiljko s tem luštnim napisom, zlato blazinico s katero je odtisnjen napis, embosirno srajčko in šablono srčka.
Pozdravček do prihodnjič.
sobota, 15. november 2014
Tesar (carpenter)
Mimo tesar je Bildmalarna štampiljka, ki sem jo naročila takrat kot deklico s čokolado. Končno je tudi ta prišla na vrsto za izdelavo.
Prijavljam jo na izzive:
Sketchsaturday - sketch 336
Milkcoffeechallenge - hand color image
avenue613 - ch.97-anything goes
thestampingchef - ch.55-anything-goes
fabnfunky - ch.237-its our birthday
abc-challenge - x is for xtra special
Lepo bodite.
Prijavljam jo na izzive:
Sketchsaturday - sketch 336
Milkcoffeechallenge - hand color image
avenue613 - ch.97-anything goes
thestampingchef - ch.55-anything-goes
fabnfunky - ch.237-its our birthday
abc-challenge - x is for xtra special
Lepo bodite.
Naročite se na:
Objave (Atom)